Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri konusunda alt kademeden yetişen ekip arkadaşlarımızla ve alanında uzman ustalarımızla İstanbul genelinde Gömme Rezervuar Tamiri hizmeti sağlamaktayız.

Tüm Gömme Rezervuar ve Asma Klozet arızalarında destek alınacak Tamir Servisi itinayla seçilmelidir.

Gömme Rezervuar ve Asma Klozet Sistemleri zaman içerisinde suyun içerisindeki tortu, çamur ve balçık veya suyun kuvveti nedeniyle iç takımlar bozulabilir sifonunuzun çalışması sekteye uğrayabilir.

Gömme Rezervuar ve Asma Klozet Servisi olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Gömme Rezervuar Tamiri Maliyeti Ne Kadar Tutar?

Gömme Rezervuar Tamiri ücretleri gömme rezervuarın markasına, modeline ve arızalanan parçalara göre değişiklik gösterebilir. Net bir ücret tayin edememekle beraber en net fiyatlandırma için işin ehli ustalar tarafından arızalanan parçaların tespiti ile verilebilmektedir.

Gömme Rezervuar Tamiri Ne Kadar Zaman Alır?

Gömme Rezervuar Tamiri 15 ile 45 dakika arasında bir süre zarfında yapılmaktadır. Birden fazla arızanın olduğu ve daha önce profesyonel olmayan kişilerce müdahale edilmiş rezervuarların tamiri daha uzun sürebilmektedir.

Gömme Rezervuar Arızalarında Duvar Kırılması Gerekir mi?

Gömme Rezervuar Arızalarında 1000 de 1 ihtimalle duvarınızın kırılması söz konusu olabilir, ama merak etmenize gerek yok servisimiz o 1000 de 1 ihtimali de ortadan kaldırmaktadır.

Gömme Rezervuarın İç Takımları Başka Marka ile Değiştirilebilir mi?

Gömme Rezervuarlarda ve asma klozetlerde diğer normal rezervuarların ve klozetlerin aksine hangi marka ve model ise aynı marka ve modelin orijinal yedek parçaları ile değişim sağlanması gerekmektedir. A firmasının parçası B firmasının rezervuarına kesinlikle uyum sağlamaz.
 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?